VÍT NOVÁK

Projektový manažer pro vybrané Demaco projekty zodpovědný za jejich bezproblémovou, kvalitní a včasnou realizaci.

Vít má v oblasti výstavby více než 20 let zkušeností jak pro české, tak zahraniční společnosti, během kterých pracoval na velmi zajímavých stavebních zakázkách s přímým řízením výstavby průmyslových hal na zakázku zájemce.

V roce 2004 nastoupil do firmy realizující generální dodávky staveb VCES a.s., kde po krátkém působení přešel s celým týmem do nadnárodní stavební firmy SKANSKA a.s, kde se podílel na projektech Kaufland Chrudim a poštovní přepravní uzel Brno v ulici Heršpická.

V roce 2007 absolvoval roční pracovně a jazykově vzdělávací pobyt v Anglii – Sheffieldu, následně se vrátil do ČR na zajímavý projekt výstavby továrny Hills Pet Nutrition na psí krmení v Hustopečích u Brna.

Dále působil jako projektový manažer na rekonstrukci kongresového hotelu Clarion v Olomouci a vedl lokální stavební firmu v Hodoníně, která přešla do Ross holdingu a.s.

Začátkem roku 2013 nastoupil do významné nadnárodní developerské společnosti CTP v Brně jako projektový manažer odpovědný za výstavbu a pronájem industriálních hal v Brně. Postupně se vypracoval na regionálního ředitele pro jižní Moravu a působil zde až do konce roku 2018.

Během svého působení jak v české republice, tak i v zahraničí se seznámil s vedením projektu podle smlouvy RED FIDIC a především s přímým řízením výstavby průmyslových hal na zakázku zájemce, zapracováním všech dodatečných změn pro technologii za pochodu, jak realizačně, tak i projekčně včetně projednání s úřady.