Vašemu úspěchu stavíme pevné základy

Jako butikový developer špičkových průmyslových hal a parků se vždy snažíme dívat za hranice cílů stanovených našimi klienty. Každý projekt vedeme od počátku s přesvědčením, že naším úkolem je vybudování stabilního a technologicky pokročilého zázemí, na které se naši klienti mohou spolehnout.

Jsme developer a generální dodavatel unikátních řešení na míru

S námi není výjimečný developerský projekt pouhou vizí. Je to jistý krok k naplnění vašich ambiciózních plánů. Jako developer a generální dodavatel v jednom máme celý proces výstavby od začátku až do konce pod kontrolou a přebíráme zodpovědnost za kvalitu i realizaci celého projektu ve stanoveném termínu, rozpočtu a kvalitě.

Spolehlivost a důvěra

Vzájemná důvěra a spolupráce rozhoduje o úspěšnosti každého projektu. Síla a energie, které vkládá do každé realizace náš spolehlivý tým odborníků, poskytuje investorům a uživatelům průmyslových nemovitostí rozhodující výhodu v konkurenčním prostředí. Náš tým je založen na silných vztazích, na efektivní komunikaci a na dlouhodobých zkušenostech, ze kterých může klient těžit.

TOMÁŠ BUDAŘ

Tomáš Budař, Demaco, developer

Tomáš má více než 15 let zkušeností v oblasti výstavby, správy, developmentu a akvizic rozsáhlých průmyslových nemovitostí a parků nejen v České republice, ale i v celé střední Evropě. V roce 2003 nastoupil do společnosti IBM na pozici projektového manažera nemovitostí, kde se podílel na řízení výstavby IBM Global Service Delivery Centra v Brně pro více než 4 000 zaměstnanců. Po dokončení projektu v roce 2006 nastoupil do developerské společnosti CTP jako projektový manažer a velmi rychle se vypracoval na pozici regionálního ředitele s odpovědností za rozvoj obchodních, provozních a stavebních aktivit na jižní Moravě a později v nově otevíraných pobočkách na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku, v Rumunsku a v Srbsku. Po odchodu z CTP v roce 2018 se začal věnovat komplexním službám v oblasti developmentu průmyslových nemovitostí a stavebního projektového řízení.

Pokračovat ve čtení »

JAROSLAV „SLÁVEK“ KAIZR

man

Slávek má 17 let zkušeností jako agent a developer na středoevropském realitním trhu. V letech 2017 až 2019 působil na pozici ředitele pronájmu komerčních nemovitostí ve společnosti Savills, kde úspěšně rozvinul aktivity v České a Slovenské republice. V předchozí pozici působil Slávek jako člen užšího managementu a ředitel obchodních aktivit v developerské společnosti CTP, kde zodpovídal za portfolio více než 4 milionů m2 komerčních prostor v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a Rumunsku. Dříve také působil v Cushman & Wakefield, kde se v roce 2011 stal Partnerem odpovědným za řízení týmu pronájmu průmyslových nemovitostí v České republice a na Slovensku.

Pokračovat ve čtení »

ZDENĚK RAUS

Zdeněk se již více jak 15 let zabývá finančním řízením v oblasti developmentu a managementu zejména industriálních nemovitostí.

V roce 2003 nastoupil do KPMG, kde působil v auditu obchodních a průmyslových společností, přičemž řada jeho klientů byla z oboru komerčních nemovitostí. V roce 2010 odešel do CTP, kde 11 let vykonával vysoké manažerské pozice v oblasti finančního řízení se zaměřením zejména na financování, řízení likvidity, akvizice a investice jak v České republice, tak v dalších zemích CEE, kde je CTP aktivní.

Pokračovat ve čtení »

Tereza Krčmářová

Tereza má více než 7 let zkušeností v řízení projektů pro přední české developerské společnosti, a to jak CTP, tak CPI Property Group. V roce 2015 nastoupila do společnosti CTP ještě jako studentka architektury na pozici projektového manažera a spolupracovala tak například na věhlasných brněnských projektech jako je Spielberk Office Centre, Vlněna a Ponavka Business Park. V roce 2020 přešla ke společnosti CPI PG a mimo projektový management si vzala na starosti i samotný marketing největšího developerského projektu na Moravě a tím je Nová Zbrojovka, který je oceňován jako jedním z nejlépe komunikovaných developerských projektů veřejnosti.

Pokračovat ve čtení

JAROSLAV KAIZR "SENIOR"

Jarek má více než 50 let zkušeností v oblasti projektové, stavební a správy nemovitostí. Od roku 1971, po absolvování ČVUT v Praze, pracoval na mnoha různých stavbách, jako jsou elektrárny Tušimice II, Prunéřov, Počerady, Mělník, rafinérie Slovnaft Bratislava, Kaučuk Kralupy a mnoho dalších. Jako ředitel údržby v Biocelu Paskov odpovídal za plynulý chod celého výrobního provozu. Na základě získaných zkušeností z výstavby různých technologických celků byl po nástupu do Hutních Montáží Ostrava odpovědný za realizaci technologických částí staveb. V roce 1996 se stal generálním ředitelem Hutních Montáží.

Pokračovat ve čtení »

LUKÁŠ INGR

Lukáš Ingr developer Demaco

Lukáš má více než 12 let zkušeností s navrhováním průmyslových budov a zón. Po ukončení studia na Fakultě stavební ČVUT v Brně pracoval od roku 2008 pro CTP, největšího developera průmyslového vlastnictví ve střední Evropě a během několika let se stal hlavním projektovým manažerem.

Pokračovat ve čtení »

PETR SMEJKAL

Petr Smejkal developer Demaco

Petr má více než 7 let zkušeností v oblasti projektového a stavebního managementu. Od roku 2014 po ukončení studia na Fakultě stavební ČVUT v Brně pracoval pro CTP, největšího developera průmyslového vlastnictví ve střední Evropě. V roce 2017 se stal samostatným projektovým manažerem a koncem roku 2019 posílil tým Demaco jako jeho hlavní projektový manažer.

Pokračovat ve čtení »

PAVEL URBÁNEK

Pavel má více než 8 let zkušeností s projektováním, koordinací a řízením projekčních týmů a staveb. Samostatnému projektování staveb se Pavel věnoval již během svého studia na Vysokém učení technickém v Brně. V této době se mu již podařilo úspěšně vyprojektovat a následně přivést i k samotné realizaci několik staveb zahrnující rodinné domy i průmyslové objekty.

Pokračovat ve čtení »

VÍT NOVÁK

Vít se pohybuje v oblasti stavebnictví již od roku 2004 a jako profesionál v oblasti výstavby má více než 17 let zkušeností.

V roce 2004 nastoupil do firmy realizující generální dodávky staveb VCES a.s., kde po krátkém působení přešel s celým týmem do nadnárodní stavební firmy SKANSKA a.s, kde se podílel na projektech Kaufland Chrudim a poštovní přepravní uzel Brno v ulici Heršpická. V roce 2007 absolvoval roční pracovně a jazykově vzdělávací pobyt v Anglii – Sheffieldu, následně se vrátil do ČR na zajímavý projekt výstavby továrny Hills Pet Nutrition na psí krmení v Hustopečích u Brna. Dále působil jako projektový manažer na rekonstrukci kongresového hotelu Clarion v Olomouci a vedl lokální stavební firmu v Hodoníně, která přešla do Ross holdingu a.s. Následně nastoupil začátkem roku 2013 do významné nadnárodní developerské společnosti CTP v Brně jako projektový manažer odpovědná za výstavbu a pronájem industriálních hal v Brně. postupně se vypracoval na regionálního ředitele pro jižní Moravu a působil zde až do konce roku 2018.

Pokračovat ve čtení »