PAVEL URBÁNEK

Projektový manažer Demaco od konce roku 2011. Je zodpovědný za bezproblémovou, kvalitní a včasnou realizaci vybraných projektů.

Pavel má více než 15 let zkušeností s projektováním, koordinací a řízením projekčních týmů a staveb.

Samostatnému projektování staveb se věnoval již během svého studia na Vysokém učení technickém v Brně. V této době se mu již podařilo úspěšně vyprojektovat a následně přivést i k samotné realizaci několik staveb zahrnující rodinné domy i průmyslové objekty.

Po ukončení studia na VUT se nadále věnoval projekci a koordinaci staveb v různých segmentech. V roce 2017 začal pracovat u CTP, jednoho z největších developerů působícího v 9 zemích Evropy, kde se v době svého působení vypracoval na pozici design manager a hlavní inženýr projektů pro 3 regiony České republiky – Morava, Čechy a Vysočina, kde komplexně řídil projekty. Celorepublikově se současně podílel na rozšiřování portfolia při hledání a prověřování nových lokalit pro budoucí výstavbu.

Úspěšně se podílel na projektech pro společnosti Intercars, Sweat Delight, CTS Ceramics, Auto Průhonice, YALE, MAPO Medical, DHL, Heatex, Adient a mnoha dalších.